укр eng
History Partners Contacts
Monster League
League of Heroes
D-League
Ukrainian Cup
Amateur International League
D-League

 

                  logo             

School D-League 2015-201 6

BC "VEDMEDI 2004"

Місця Чемпіонату Д-ліги, клас В, сезон 2015-2016:

 


1 місце - Київ-Вовченята-04 (тр.Миргородський А.В.)


2 місце - Авангард (тр.Брянцев Д.В.)


3 місце - Багіра (тр.Нагорна И.П., Єщенко Л.Н.)


 


4 місце - Тейваз-04 (тр.Вдовенко Г.В, Черногрицький И.П)

5-8 місце - Ведмеді-04 (тр.Шматок С.И., Попович А.В.)


5-8 місце - Хижаки-2004 (тр. Шаповалов М.Н.)


5-8 місце - Гладіатори (тр. Сабутский А.Г.)


5-8 місце - Playmaker (тр. Ладисов Д.В.)


9 місце - ДЮСШ-12-БАМГ-04 (тр. Будагян А.А.)


10 місце - Пираньи с Украинки (тр. Кайдаулов Д.В.)


 


поза конкурсом - СЛЕМ-04 (тр. Бордейчук С.М.) 


 


 


Протягом сезону були визначені на сайті 4 кращих гравця в номінаціях:


кращий по результативним передачам - Билько Микита (Авангард)


кращий по підборам - Черногрицький Марк (Тейваз-04)


кращий по перехватам - Черногрицкий Марк (Тейваз-04)


кращий по блок-шотам - Амелькович Андрей (Ведмеді-04)

 

MVP Чемпіоната «Д-ліга» клас В сезона 2015-2016 – Деньгін-Дробот Максим (Київ-Вовченята-04)


BC "VEDMEDI 2002"

Результати ігр плей-офф клас Б (2002-2003) сезон 2015-2016 (21-22 травня 2016):

1/4 фінала:

(1) ДЮСШ-12-БАМГ-02 - (8) Тейваз-02 20 : 0 (команда не з'явилась на гру)

(3) СДЮШОР-КСЛІ -02 - (6) Ведведі-02 44 : 22

(2) Хижаки-2003 - (7) Стугна-баскет 58 : 28

(4) Фортуна - (5) Київ-Вовченята-02 41 : 50

1/2 фінала:

ДЮСШ-12-БАМГ-02 СДЮШОР-КСЛІ-02 48 : 36

Хижаки-2003 - Київ-Вовченята-02 47 : 36

 

ФІНАЛ:

СДЮШОР-КСЛІ-02 - Київ-Вовченята-02 54 : 38

ДЮСШ-12-БАМГ-02 - Хижаки-2003 46 : 49

 

Місця на Чемпіонаті Д-ліги, клас Б, сезон 2015-2016:

 

1 місце - Хижаки-2003 (Мазуркевич А.В.)

2 місце - ДЮСШ-12-БАМГ-02 (Будагян А.А.)

3 місце - СДЮШОР-КСЛІ-02 (Савченко В.И.)

 

4 місце - Київ-Вовченята-02 (Миргородський А.В.)

5-8 місце- Фортуна (Фаворов В.С.)

5-8 місце - Ведмеді-02 (Шматок С.И.)

5-8 місце - Стугна-баскет (Кирилюк И.А.)

5-8 місце - Тейваз-02 (Сабутский А.Г.)

9 місце - Бойз легіон (Кукулян Р.П.)

10 місце - Патріоти-02 (Ісаков В.В.)

11 місце - Гроно (Левицька М.М.)

12 місце - Піраньї (Кирилюк И.А.)


 

© BC Bedmedi