Випускники клубу

Антон Дзюба

Випускник
Цей баскетболіст - справжній герой нашого спортивного світу! Ім'я йому - власник Кубка України 2016-2017 в складі БК Дніпро, коли він здивував усіх своєю впевненістю та неймовірною майстерністю на баскетбольному полі. Україна має всі підстави бути пишною на таких видатних спортсменів, як наш герой. Він – приклад витривалості, наполегливості та неймовірної працелюбності, яка дозволяє досягати неймовірних вершин у спортивному світі.

Александр Фурс

Випускник
Випускник нашого клубу та один з найвідоміших баскетболістів в Україні! Він має вражаючу кар'єру, виступаючи за такі видатні команди, як БК Будівельник, Динамо, ВолиньБаскет та БК Київ. Александр - справжній лідер на майданчику, він завжди готовий показати свої найкращі якості та зуміти вивести команду на перемогу. У своєму досвіді він вже має заслужені нагороди, серед яких Чемпіон вищої ліги у складі БІПи в сезоні 2020-2021. Ми впевнені, що це не буде останній трофей Александра, і його успіхи на майданчику будуть продовжувати зростати!

Вадим Прокопенко

Випускник
Вадим Прокопенко - талановитий український баскетболіст, народився 21 лютого 1995 року. Протягом своєї кар'єри він грав за кілька низькопрофільних клубів в Україні та Європі, демонструючи вражаючі навички та потенціал на баскетбольному майданчику. Завдяки своїй високій мотивації, працьовитості та таланту, Вадим Прокопенко є визнаним гравцем з багаторічним досвідом у професійному баскетболі.

Приєднуйся до команди чемпіонів!

    Зв'язок з нами

    +380 68 002 0399
    andreykidsbasket@gmail.com
    м. Київ, вулиця Шота Руставелі 44, офіс 1

    © Copyright 2023 Баскетбольний клуб "Ведмеді". Розробка та дизайн martynenko47