Випускники клубу

Антон Дзюба

Антон Дзюба

Цей баскетболіст – справжній герой нашого спортивного світу! Ім’я йому – власник Кубка України 2016-2017 в складі БК Дніпро, коли він здивував усіх своєю впевненістю та неймовірною майстерністю на баскетбольному полі.

Наш герой також неодноразово доводив свою відданість національному спортивному руху, виступаючи за збірну України U-18 та U-20. Під його керівництвом відбувалися вражаючі перемоги, а його особисті навички та вміння змушували захисників противника боятися кожного його кроку на майданчику.

Він починав свій шлях до слави під керівництвом відомого тренера Коваленка А.Д., який відчував його потенціал та надавав неймовірну підтримку на кожному етапі його розвитку.

Україна має всі підстави бути пишною на таких видатних спортсменів, як наш герой. Він – приклад витривалості, наполегливості та неймовірної працелюбності, яка дозволяє досягати неймовірних вершин у спортивному світі.

Александр Фурс

Александр Фурс

Випускник нашого клубу та один з найвідоміших баскетболістів в Україні! Він має вражаючу кар’єру, виступаючи за такі видатні команди, як БК Будівельник, Динамо, ВолиньБаскет та БК Київ.

Александр – справжній лідер на майданчику, він завжди готовий показати свої найкращі якості та зуміти вивести команду на перемогу. У своєму досвіді він вже має заслужені нагороди, серед яких Чемпіон вищої ліги у складі БІПи в сезоні 2020-2021. Ми впевнені, що це не буде останній трофей Александра, і його успіхи на майданчику будуть продовжувати зростати!

Перший тренер Александра Фурса – відомий фахівець Коваленко А.Д., який відчував потенціал молодого баскетболіста та надавав йому відповідну підтримку на кожному етапі його розвитку. Ми пишаємось тим, що наш клуб став частиною такої видатної кар’єри та бажаємо Александру Фурсу подальших успіхів на майданчику та поза ним!

Вадим Прокопенко

Вадим Прокопенко

Вадим Прокопенко – талановитий український баскетболіст, народився 21 лютого 1995 року. Протягом своєї кар’єри він грав за кілька низькопрофільних клубів в Україні та Європі, демонструючи вражаючі навички та потенціал на баскетбольному майданчику.

У сезоні 2016/2017 Вадим представляв команду KK Dinamic, де продемонстрував високий рівень гри та внесення вагомого вкладу у досягнення колективу. Наступного сезону, в 2017/2018 році, він приєднався до складу KK Portorož, де продовжив показувати свою майстерність на баскетбольному майданчику.

У 2018/2019 році Прокопенко виступав за команду BC Dnipro, де продовжив свій професійний розвиток і вніс великий внесок у досягнення клубу. Він проявив себе як надійний гравець з високою командною грою та неперевершеними навичками.

У наступний сезон, 2019/2021, Вадим приєднався до BC Odesa, одного з провідних клубів в Україні. Тут він продовжив свій успішний шлях, ставши невід’ємною частиною команди та допомагаючи досягати високих результатів.

У сезоні 2021/2022 Вадим Прокопенко виступав за BC Budka, де продовжив демонструвати свої навички та професіоналізм на баскетбольному майданчику.

Завдяки своїй високій мотивації, працьовитості та таланту, Вадим Прокопенко є визнаним гравцем з багаторічним досвідом у професійному баскетболі.