Історія клубу

Ким був заснований клуб?

Баскетбольний клуб “Ведмеді” заснована у 2004 році дворазовим чемпіоном НБА, чемпіоном України – Станіславом Медведенком, його другом Денисом Осипенко, з яким грали в дитячій команді в Києві і їх першим тренером – Олександром Коваленком.

Чому саме "Ведмеді"?

Назва клубу була вибрана на честь прізвища засновника, якому з дитинства давали прізвисько “Ведмідь”.

Як команда стала клубом "Ведмеді"?

З початку свого існування клуб “Ведмеді” пройшов довгий шлях. Починаючи як дитяча баскетбольна академія, клуб зріс до повноцінного спортивного клубу зі своєю структурою, командою тренерів та на початку повністю фінансувався Громадською організацією “Фонд Станіслава Медведенка”.

Успішність клубу

Сьогодні “Ведмеді” – це успішна команда, що бере участь у багатьох турнірах та змаганнях. Багато років роботи з молоддю та професійних тренерів дозволили створити сильну спортивну команду та виховати численну кількість талановитих баскетболістів, деякі з них вже зараз стали тренерами й працюють з дітьми в різних клубах Києва.
Клуб навіть регулярно брав участь у дитячій Євролізі та приймав у Києві тури цих престижних змагань.

Яка головна мета клубу?

Головною метою клубу “Ведмеді” є популяризація баскетболу серед дітей та молоді, формування здорового способу життя та розвиток спортивного руху в Україні. Клуб пропонує професійні тренування та заняття для дітей і молоді різного віку та рівня підготовки.

Приєднуйся до команди чемпіонів!

    Зв'язок з нами

    +380 68 002 0399
    andreykidsbasket@gmail.com
    м. Київ, вулиця Шота Руставелі 44, офіс 1

    © Copyright 2023 Баскетбольний клуб "Ведмеді". Розробка та дизайн martynenko47