Історія клубу

Баскетбольний клуб “Ведмеді”

Баскетбольний клуб “Ведмеді” заснована у 2004 році дворазовим чемпіоном НБА, чемпіоном України – Станіславом Медведенком, його другом Денисом Осипенко, з яким грали в дитячій команді в Києві і їх першим тренером – Олександром Коваленком. Назва клубу була вибрана на честь прізвища засновника, якому з дитинства давали прізвисько “Ведмідь”.

З початку свого існування клуб “Ведмеді” пройшов довгий шлях. Починаючи як дитяча баскетбольна академія, клуб зріс до повноцінного спортивного клубу зі своєю структурою, командою тренері і на початку повністю фінансувався Громадською організацією “Фонд Станіслава Медведенка”.
Сьогодні “Ведмеді” – це успішна команда, що бере участь у багатьох турнірах та змаганнях. Багато років роботи з молоддю та професійних тренерів дозволили створити сильну спортивну команду та виховати численну пліаду талановитих баскетболістів, деякі з них вже зараз стали тренерами й працюють з дітьми в різних клубах Києва.
Клуб навіть регулярно брав участь у дитячій Євролізі та приймав у Києві тури цих престижних змагань.

Головною метою клубу “Ведмеді” є популяризація баскетболу серед дітей та молоді, формування здорового способу життя та розвиток спортивного руху в Україні. Клуб пропонує професійні тренування та заняття для дітей і молоді різного віку та рівня підготовки.

Баскетбольний клуб «Ведмеді” пишається своєю історією та досягненнями та продовжує працювати на благо розвитку баскетболу в Україні.